Kancelaria Radcy Prawnego - Anna Rasmussen, Kraków Kancelaria Radcy Prawnego - Anna Rasmussen, Kraków< The Law Firm - Anna Rasmussen, Cracow, Poland Advokatfirmaet - Anna Rasmussen, Krakow, PolenKancelaria Radcy Prawnego - Anna Rasmussen, Kraków

O kancelarii

Kancelaria Radcy Prawnego - Anna Rasmussen, Kraków
Kancelaria Radcy Prawnego - Anna Rasmussen, Kraków
Kancelaria Radcy Prawnego - Anna Rasmussen, Kraków

Kancelaria zapewnia profesjonalną obsługę prawną polskich i zagranicznych podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych. Model współpracy każdorazowo uzgadniany jest z Klientem tak, aby spełniał oczekiwania i był w pełni funkcjonalny.

Priorytetem w naszych działaniach jest dostarczanie skutecznych rozwiązań prawnych przy zapewnieniu maksymalnego poziomu ochrony interesów Klienta. Relacje z Klientami opieramy na wzajemnym zaufaniu i lojalności, dążąc do pełnego zrozumienia potrzeb Klientów.

W codziennej praktyce stosujemy różne metody komunikacji, dzięki którym zapewniamy szybki i stały kontakt z Kancelarią. W ramach świadczonych usług przewidujemy między innymi możliwość wspierania naszych Klientów w ich siedzibach, a także oferujemy możliwość skorzystania z pomocy prawnej on-line.

Kancelaria ponadto dąży do zapewnienia wszechstronnego doradztwa prawnego w związku z podejmowaniem i prowadzeniem działalności gospodarczej w Polsce oraz różnorodnymi projektami inwestycyjnym. W tym zakresie wspieramy zarówno polskich przedsiębiorców, jak i podmioty zagraniczne.

Kierując się zasadą kompleksowej, skierowanej na potrzeby biznesowe obsługi prawnej zadbaliśmy o współpracę z kancelarią notarialną oraz biurem rachunkowym.

O KANCELARII | USŁUGI | FORMY WSPÓŁPRACY | ZESPÓŁ | KONTAKT